Dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2020./21.
Aktualnost

Dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2020./21.

1. studenog 2021.

Studenti Arhitektonskog fakulteta, Studija arhitektura i urbanizam, osvojili su ukupno osam (8) Rektorovih nagrada za akademsku godinu 2020./21. u četiri kategorije: Nagrada za individualni znanstveni i umjetnički rad, Nagrada za timski znanstveni i umjetnički rad, Nagrada za "veliki" timski znanstveni i umjetnički rad, Nagrada za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici. Čitav popis nagrađenih radova dostavljamo u nastavku – čestitamo svim nagrađenim studentima i njihovim mentorima!

 

(a) Nagrada za individualni znanstveni i umjetnički rad (jedan ili dva autora)

Tehničke znanosti

_Dino Taslaman _Arhitektura dvorane - Prototip - Palestra _Arhitektonski fakultet

_Rina Cota, Mia Depolo _Art hotel - blok #31 Arhitektonski fakultet

Umjetničko područje

_Ema Šimunec _Biodizajn: Smrt kao prirodna metamorfoza _Arhitektonski fakultet, Studij dizajna

 

(b) Nagrada za timski znanstveni i umjetnički rad (tri do deset autora)

Tehničke znanosti

_Domagoj Leko, Inga Panza, Marin Penava _Raspršena škola _Arhitektonski fakultet

Umjetničko područje

_Lana Banek, Andrea Bielen, Erik Burić, Lada Kušec Deči, Maja Janković _DRUŠTVENA IGRA KLETCH I
POVEZANI EDUKATIVNI I PROMOTIVNI MATERIJALI _Arhitektonski fakultet, Studij dizajna

Interdisciplinarna područja umjetnosti

_Niko Bucalo (FER), Luna Fofonjka (ARH), Blanka Gotić (TTF), Karla Krpan (TTF), Doris Lenarčič (TTF), Zola Radić (TTF), Nika Vrbica (TTF i ALU), Iva Žmirak (ARH)_Projekt Alavera _Akademija likovnih umjetnosti, Arhitektonski fakultet, Fakultet elektrotehnike i računarstva i Tekstilno-tehnološki fakultet

_Andrea Baran (Grafički fakultet), Ana Krapec (Grafički fakultet), Bruno Lang-Kosić (Arhitektonski
fakultet), Elma Mešić (Grafički fakultet), Vili Rakita (Arhitektonski fakultet) Mihaela Sladović (Arhitektonski fakultet), Andrea Stanić (Arhitektonski fakultet), Filip Tomorad (Grafički fakultet) _Izrada i dizajn regionalnog studentskog časopisa “Tristotrojka” _Arhitektonski fakultet i Grafički fakultet

 

(d) Nagrada za "veliki" timski znanstveni i umjetnički rad (više od deset autora)

Umjetničko područje

_Lucija Agić, Petra Grgić, Paula Kunc, Paula Peloza, Josipa Primorac, Martina Ružić, Mihaela Šušković, Ana Vidić, Elizabeta Vuković, Paula Zoričić (TTF), Matija Gašpari, Dominik Dolenc, Filip Lugarić, Rok Juričić, Jakov Zovko (ADU), Katarina Hrabar (ARH_SD) _Projekt: U očekivanju Godota _Akademija dramske umjetnosti, Arhitektonski fakultet, Studij dizajna i Tekstilno-tehnološki fakultet

Interdisciplinarna područja umjetnosti

_Eva Bakrač, Ante Beović, Toni Bilić, Nola Bokun, Ema Božek, Lucija Burić, Rina Crnjaković, Maria Čerkić, Marija Čop, Vlatka Geceg, Viktorija Genzić, Lucian Glavan, Doria Gobić, Nina Grabovac, Gita Grah, Vito Grego, Tin Heljić, Fran Hodalj, Sanja Hokal, Sara Hrestak, Karlo Jelić, Luka Jugovac, Andrea Junaković, Lucija Jung, Frano Jurić, Ines Kocijan, Paula Lasković, Tea Matijević, Lana Milinović, Iva Munkačević, Ana Nikšić, Lucija Pezer, Mia Ribić, Ivona Roca, Mare Roth, Danica Runac, Mila Skalić, Stjepan Sorić, Tomislav Sorić, Barbara Srček, Andrija Stanković, Iva Stanković, Luce Storić, Paula Strugacevac, Marta Šarar, Nikola Škarec, Dino Špadina, Mia Šolaja, Vid Šešelj, Ivana Šilić, Maja Štefanić, Bernard Matej Štimac, Lucija Tadić, Anja Tihomirović, Kaja Terze, Marinela Topić, Dora Vitlić, Emma Vručinić, Sara Zelić, Karmen Žilić _Sustav javnih prostora blokova Donjega grada u Zagrebu - Sinergija studenata Studija arhitekture i urbanizma te Studija dizajna _Arhitektonski fakultet

 

(f) Nagrada za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici

Tehničke znanosti

_Klementina Kos, RGN, Hannan Arslani, RGN, Mateo Žunabović, RGN, Bruno Bokulić, RGN, Sanja Jakopec, Fakultet strojarstva i brodogradnje, Viktorija Rudman, Fakultet strojarstva i brodogradnje, Dragutin Franičević, Fakultet strojarstva i brodogradnje, Sara Večerić, Fakultet strojarstva i brodogradnje, Matko Milanović, Fakultet strojarstva i brodogradnje, Franka Milanja, Arhitektonski fakultet, Anamarija Dujmović, Arhitektonski fakultet, Hana Fort Mlakar, Arhitektonski fakultet _Nagrada za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici studentskoj udruzi SUPEUS _Rudarsko-geološko-naftni fakulte

Umjetničko područje

_Nola Bokun, Romana Dusper, Gita Grah, Luciana Medić, Rea Novaković Matošić _DA! Festival _Arhitektonski fakultet i Studij dizajna

 

Čestitamo!

Karta